Saténové košilky

Saténové noční prádlo vypadá vždy luxusně a elegantně. Poznáte ho podle vysokého lesku na lícové straně a matu na rubové straně. Saténová košilka klasického střihu bude postavě vždy lichotit a maskovat drobné nedostatky na kráse.  Saténové noční košilky si oblíbily všechny ženy napříč různými věkovými kategoriemi, protože působí žensky, vkusně a smyslně.

Luxusní saténové košilky
Luxusní saténové košilky

Saténová košilka je také perfektní volbou pro horké letní noci. Materiál vás dokáže v létě příjemné ochladit.

Vybírat můžete krásné saténové košilky s krajkou nebo tylem na ramínkách. Spolehlivý výrobce saténového luxusního noční prádla z Evropy je DKaren. Výrobce pečlivě vybírá materiál, ze kterého košilky šije. Navíc si dává záležet na precizním provedení.

Košilky se hodí na léto i romantický večer s partnerem
Košilky se hodí na léto i romantický večer s partnerem

Saténová látka může být (včetně PES materiálu) vylepšená elastickými vlákny. Proto se dokonale přizpůsobí vaší postavě. Látka si navíc ponechává svůj vysoký lesk. Typickým představitelem je značka Kalimo či De Lafense.

Svůdné noční košilky s krajkou
Svůdné noční košilky s krajkou

Košilky nabízíme v mnoha barevných provedeních. Černá barva je elegantní, červená je svůdná a v bílé barvě budete vypadat jako andílek. Skvělou variantou jsou saténové košilky s tenkými ramínky nebo s krátkými rukávy.

Bílá barva působí decentně
Bílá barva působí decentně